Witamy na stronie MASCAR Ubezpieczenia
Potrzebna pomoc? +48 510 048 508
Kosmiczna 2, Poraj Pułaskiego 6, Myszków

Ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenia na życie są zabezpieczeniem finansowym przed skutkami negatywnych zdarzeń w naszym życiu. Zapewniają głównie pomoc finansową osobom bliskim na wypadek śmierci ubezpieczonego oraz świadczenie w przypadku nieszczęśliwego wypadku, poważnego zachorowania czy inwalidztwa. Ubezpieczenie na życie nie zagwarantuje nam zdrowia, ale zapewni poczucie bezpieczeństwa dla nas i naszych najbliższych. Tego typu polisy zawierają bardzo szeroki zakres więc można dopasować polisę do potrzeb każdego klienta. Zależnie od oczekiwań polisa może spełniać funkcję ochronną lub ochronno-oszczędnościową.

Poza podstawowym ubezpieczeniem na życie możemy wybrać rozszerzenia, m.in.:
  • powstanie trwałego uszczerbku na zdrowiu
  • powstanie trwałego inwalidztwa
  • poważne zachorowanie (m.in. nowotwór, zawał, udar)
  • operacja
  • leczenie specjalistyczne
  • pobyt w szpitalu
  • zwrot kosztów leczenia

Dbając o rodzinę, dom i zdrowie warto w pierwszej kolejności pomyśleć o ubezpieczeniu na życie, aby nie doprowadzić do sytuacji w której pozbawimy się możliwości ubezpieczenia. Najłatwiej a zarazem najtaniej ubezpieczymy się gdy jesteśmy młodzi i zdrowi. Niestety z wiekiem składki wzrastają, a gdy nasz stan zdrowia się pogorszy istnieje ryzyko, że Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaproponuje wysoką składkę lub w ogóle nie przyjmie do ubezpieczenia.
W swojej ofercie posiadamy również ubezpieczenia grupowe dla pracowników i właścicieli firm oraz ubezpieczenie grup otwartych dla indywidualnych osób, które nie mają możliwości ubezpieczenia się w zakładzie pracy.

Oferta ubezpieczeń na życie:
Dzwoń teraz
510 048 508